REVIZE JEŘÁBŮ A REVIZE ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ

Revizní zkoušky jeřábů, revize zdvihadel a pojízdných zdvihadel. Revize pracovních plošin, stavebních výtahů, regálových zakladačů. Revize vázacích a závěsných prostředků.

Revize jeřábů

Revize jeřábů provádíme pro všechny typy jeřábů – sloupové, otočné, mostové, portálové, automobilové, nakládací, jeřábové manipulátory.

Provádíme také kontrolní prohlídky, revize jeřábů, revizní zkoušky zařízení a inspekce dle ČSN 270142, ČSN ISO 9927-1, ČSN ISO 12482-1.

Dále nabízíme školení obsluh,vč. vystavení oprávnění jeřábník a vazač v souladu s ČSN ISO 12480-1 a technickými podmínkami výrobců.

Mezi další poskytované služby patří poradenská činnost, nebo například kontrola a doplnění deníků ZZ, vazačských a jeřábnických průkazů.

Revize kladkostrojů

Provádíme revize všech typů kladkostrojů v provedení řetězovém i lanovém.

Zajistíme pro vás kontrolní prohlídky, revize zdvihadel, revizní zkoušky a inspekce dle ČSN 270142, ČSN ISO 9927-1, vč. zvláštního posouzení technického stavu ČSN ISO 12482-1.

Mezi další naše služby patří školení obsluh včetně vystavení oprávnění jeřábník a vazač v souladu s ČSN ISO 12480-1., kontrola a doplnění deníků ZZ, vazačských a jeřábnických průkazů.

Revize ostatních zařízení

Provádíme revize, revizní zkoušky, inspekce, technickou kontrolu a prohlídku vč. proškolení obsluh zařízení u těchto typů zařízení: vrátky a zdvihové jednotky, stavební vrátky, skladovací technika, nakládací čela, pohyblivé rampy, manipulační stoly, motoricky ovládané vratové systémy, pojízdné výsuvné žebříky, žebříky, regály, nosné konstrukce zařízení, atd.

Revize pracovních plošin.

Provádíme revize všech typů pracovních plošin – stožárových, závěsných, šplhacích, výložníkových, nůžkových – v provedení jak pohyblivém tak stacionárním.

Provádíme revize plošin, revizní zkoušky plošin dle ČSN EN 1808, 1495, 1570 a technických podmínek.

Zajišťujeme školení obsluhy plošiny, včetně vystavení oprávnění obsluhovatele v souladu s technickými podmínkami výrobců.

Současně poskytujeme poradenskou činnost a kontrolu a doplnění deníků ZZ, vazačských a jeřábnických průkazů.

Revize vázacích prostředků

Revize pro vázací prostředky ocelové, textilní, vázací řetězy, konopná lana, háky, traverzy, oka, atd.

Revize zvedáků

Naše revize děláme pro všechny typy autozvedáků – kanálové, plošinové, nůžkové, jedno i vícesloupové. A pro všechna jejich provedení – šroubový, lanový, pneumatický, hydraulický, elektrický.

Současně zajišťujeme revize jeřábů, revizní zkoušky zdvihacích zařízení a inspekce dle ČSN 270808 a ČSN EN 1493.

Zajistíme pro vás školení obsluh dle ČSN 270808 a ČSN EN 1493 a technickými podmínkami výrobců.

Dále nabízíme poradenské služby, kontrolu a doplnění deníků ZZ, vazačských a jeřábnických průkazů.

Revize žebříků, lešení a ocelových konstrukcí

Provádíme revize a kontroly schůdků, žebříků, dočasných stavebních konstrukcí (mobilních lešení) podle pokynů výrobců, dle ČSN EN 131.

Provádíme také běžné kontroly ocelových konstrukcí třídy následků CC1, CC2 a CC3 dle ČSN 73 2604.

Elektro-revize

Provádíme revize elektrických zařízení v objektech třídy A do 1000 V.

Provádíme revize strojů a spotřebičů.

Provádíme revize hromosvodů a rozvodů.

Potřebujete vyřídit i něco jiného než revizní zkoušky jeřábů? Poptat u mne můžete také školení oblasti bezpečné obsluhy zdvihacích zařízení nebo obsluhy VZV, případně školení v oblasti BOZP. Školení není problém provést skupinově nebo pro jednotlivce.

Školení v oblasti obsluhy zdvihacích zařízení.

Kompletní školení pro vazače břemen, školení jeřábníků a školení obsluhy pracovních plošin.

Školení obsluhy VZV

Komplexní školení bezpečné obsluhy vysokozdvižných manipulačních vozíků.