Školení obsluhy vysokozdvižných vozíků

Školení v oblasti BOZP – školení obsluhy vysokozdvižného manipulačního vozíku.

Školení obsluhy vysokozdvižných vozíků

Školení obsluhy vysokozdvižného manipulačního vozíku probíhá v souladu s platnou legislativou 378/2001 Sb. – nařízení vlády, kterým se stanoví bližší požadavky na bezpečný provoz a používání strojů, technických zařízení, přístrojů a nářadí. Obsahem školení VZV je tedy bezpečná obsluha vysokozdvižných manipulačních vozíků.

• školení možné připravit pro jednotlivce i skupinu
    • periodické i vstupní školení (pro řidiče začátečníka).

Nejprve probíhá odborný výklad, poté s účastníky projdeme instruktážní video a na závěr je čeká ověření získaných znalostí.

Účastník školení = zaměstnanec obdrží osvědčení o bezpečném používání manipulačních vozíků v podobě průkazu.

Cena se odvíjí od počtu školených osob, a dále dle toho, jestli se bude jednat o vstupní (začátečník) nebo opakované (udržovací) školení.

Za školením není třeba nikam dojíždět, na místo školení dorazím já.

Mimo školení v oblasti BOZP se zabývám také školením bezpečnosti v oblasti zdvihacích zařízení a zajišťuji také revize. Školení není problém provést skupinově nebo pro jednotlivce.

Školení v oblasti obsluhy zdvihacích zařízení.

Kompletní školení pro vazače, jeřábníky, obsluhu plošiny.

Revize

Zajištění kompletní revize zdvíhacích zařízení, elektro revize.